Açıklama
Teknik parametreler
Kazan Besleme Santrifüj Hidrofor Pompası
Kazan besi suyu santrifüj pompası, kazan besi suyu sisteminde özel olarak kullanılan bir santrifüj pompadır. Ana işlevi, kimyasal olarak arıtılmış suyu kazana iletmek ve kazan çalışırken belirli bir su seviyesi ve basıncını korumaktır. Çalışma prensibi, pompaya su emerek, dönen pervane sayesinde suyun debisini ve basıncını arttırmak ve son olarak suyu kazana göndermektir.
Ürün Parametresi
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Dizel motor veya elektrik motoru |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | Çok Kademeli Pompa |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 3~1600 kW |
| Çıkış Boyutu | 300 mm'den az veya eşit |
| Akış | 3.7~1350m³/h |
| KAFA | 50~1800m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |
Ürün Özellikleri
Kazan Besleme Santrifüj Takviye Pompası, yüksek verimlilik, stabilite, güvenilirlik, basitlik ve rahatlık avantajlarına sahiptir ve endüstriyel üretim verimliliğini artıran önemli ekipmanlardan biridir. Kazan imalatı, elektrik enerjisi, kimya sanayi, petrol, inşaat ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
01
Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu
Özel üretime bağlı kalarak, ürün modeli seçimi, kalıp yapımı ve hidrolik bileşenlerin döküm prosesi için benzersiz yöntemlerimiz var.
02
Gelişmiş proses ekipmanları
Ürünlerin montaj performansını garanti altına almak için firmamız yurt dışından gelişmiş parça temizleme ekipmanları ithal etmiş ve her parça son montajdan önce özenle temizlenmiştir.
03
Benzersiz yapı
Yüksek basınçlı suyun denge odasına girmesini önlemek, denge plakası aşınmasını azaltmak ve ürünün servis ömrünü uzatmak için denge halkasının ve pompanın birleşme yüzeyine O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takın.
04
Makul malzeme seçimi
Denge plakası ve denge halkasının malzemesi, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüzey kaplama karbür, alaşımlı çelik veya QT600Mn, alaşımlı sfero dökme demirden yapılabilir.
Şirket Avantajı
Çok kademeli pompa üreticisinin 30 yıllık araştırma ve geliştirmesi
Ses üretim süreci
Şirketin güçlü bir gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel tespit araçları ve yüksek kaliteli yeteneklerden oluşan bir grubu vardır. Tam özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi üretiyoruz.
Kullanıcılara geniş çapta hizmet verin
Kömür, madencilik, petrol, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, kentsel inşaat, kağıt yapımı, metalurji, tarım arazileri sulama ve diğer endüstriler
Tam kalite yönetim sistemi
Şirket ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapıyor ve gelişiyor, uzun vadeli uygulamalarda eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturmuş ve endişelerinizi gidermek için teknik açıdan yetkin bir kurulum devreye alma ve satış sonrası servis ekibi ile donatılmıştır.
Güçlü üretim kapasitesi
Şu anda şirket 26 seri, 280 çeşit ve 900'den fazla spesifikasyonda pompa ürünü üretmektedir.
Sertifikalar
Etkili insan hırsızlığı yönetimi için kapsamlı bir çözüm oluşturun

ürün sertifikası

ürün sertifikası

ürün sertifikası

Doğrulanmış Tedarikçi

Doğrulanmış Tedarikçi

Doğrulanmış Tedarikçi
SSS
S: MOQ'unuz nedir?
Soru: Ürünün fiyatı nedir?
S: ÖDEME ŞARTLARINIZ NELER?
S: HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
S: GARANTİ NASIL?
S: OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
S: TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
S: BİR İMALAT VEYA TİCARET ŞİRKETİ MİSİNİZ?
S: PARÇALAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
S: KALİTE GÜVENİLİR MI?
S: POMPALARIMIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?
S: ÜRETİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FABRİKAYI ZİYARET EDEBİLİR MİYİZ?
S: DÜNYADA HANGİ ÜLKELERDE MÜŞTERİLERİNİZ VAR?
Popüler Etiketler: kazan besleme santrifüj takviye pompası, Çin kazan besleme santrifüj takviye pompası üreticileri
Ürün parametreleri
| Akış aralığı: | 3.7~1350m³/h |
| KAFA: | 50~1800m |
| Kalibre: | 300 mm'den az veya eşit |
| Güç: | 3~1600 kW |
| Ortam sıcaklığı: | -20 derece ~150 derece (80 dereceden yüksekse açıklamanız gerekir) |
| Malzeme: | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik vb. |
| Uygulama kapsamı: | Esas olarak endüstriyel, madencilik ve kentsel su temini ve drenajı, yüksek binalar için basınçlı su temini, bahçe yağmurlama sulama, yangın basınçlandırma, uzun süreli kullanım için kullanılan temiz su veya az miktarda katı parçacık içermeyen veya içermeyen özel sıvıların taşınması. mesafeli su dağıtımı, ısıtma, banyolar ve diğer sıcak ve soğuk su sirkülasyon basınçlandırması ve ekipman desteği vb. |
Bir çift
Kazan Besi Suyu Santrifüj PompasıSonraki
Kazan Besi Suyu Hidrofor PompasıSoruşturma göndermek













