Açıklama
Teknik parametreler
Ürün Açıklaması

Yatay kendinden emişli pompa, mükemmel dayanıklılık ve korozyon direnci sağlamak için katı dökme demir veya paslanmaz çelik yapıyı benimser; su temini, atık su arıtma ve endüstriyel işlemler gibi çok çeşitli uygulamalara uygundur. Yüksek akış ve optimum emme performansı sağlamak için güçlü bir pervane ve verimli bir motorla donatılmıştır ve farklı viskozitelere ve katı içeriğe sahip sıvıları kolaylıkla işleyebilir.
Ürün Parametresi
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | Tek-kademeli Pompa |
| Başvuru | Madencilik, Endüstriyel tesisler, Sulama ve tarım, Atık su taşımacılığı ve taşkın kontrolü |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 1.5-110kw |
| Çıkış Boyutu | 300 mm'den az veya eşit |
| Akış | 3-800m³/ h |
| KAFA | 12-65m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |
Ürünler Videosu
Yapısal özellikler

| 1. Pompa gövdesi | 2. Pervane somunu | 3. Pervane | 4. Pompa kapağı |
| 5. Mühür kutusu | 6. Mekanik salmastra | 7. Soğutma başlığı | 8. Conta bezi |
| 9. Rulman bezi | 10. Rulman | 11. Burç | 12. İskelet yağ keçesi |
| 13. Şaft | 14. Askı braketi | 15. Pompa kaplini | 16. Deliğin doldurulması |
Ürün Özellikleri
1. Başlaması kolay:Yatay kendinden beslemeli-pompalar, harici bir hazırlama sistemine ihtiyaç duymadan otomatik olarak başlatılabilir. Bunun nedeni, su kaynağından su çeken ve pompalamayı başlatmak için gereken basıncı oluşturan yerleşik bir-vakum sistemiyle donatılmış olmalarıdır.
2. Çok yönlülük:Yatay kendinden emişli pompalar-hem yer üstünde hem de yer altında çok çeşitli uygulamalarda kullanılır. Su, kimyasallar ve yarı{2}}yarı katı maddeler de dahil olmak üzere çeşitli sıvıları işleyebilirler.
3. Verimlilik:Yatay kendinden beslemeli pompalar-yüksek verimliliğe sahiptir ve geleneksel pompalara göre daha hızlı ve daha verimli pompalama yapabilir. Bunun nedeni, herhangi bir manuel hazırlama gerektirmemeleridir, bu da zamandan tasarruf sağlar ve işçilik maliyetlerini azaltır.
4. Uygun maliyetli-:Yatay kendinden beslemeli pompalar ayrıca geleneksel pompalara göre daha-maliyetlidir, çünkü daha az bakım gerektirirler ve pahalı harici besleme sistemleri olmadan çalışabilirler.
5. Daha az kesinti süresi:Yatay kendinden emişli pompaların, su hazırlama sorunları nedeniyle kapanma olasılığı daha düşüktür; çünkü pompa geçici olarak hava blokajına maruz kalsa bile otomatik olarak hazırlanıp pompalamaya devam edebilirler. Bu, hizmet kesintilerini azaltır ve çalışma süresini artırır.

Ürün Sertifikasyonu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE Ürün Belgelendirmesi

EAC Ürün Sertifikasyonu

Doğrulanmış Tedarikçi
Adresimiz
Zhaogang Endüstri Parkı, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Çin
WhatsApp Numarası
+86 158 3619 1545
E-posta
sales@hnybpumps.com

SSS
01. MOQ'UNUZ NEDİR?
02. ÖDEME ŞARTLARINIZ NELERDİR?
03. HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
04. İMALAT VEYA TİCARET FİRMASI MISINIZ?
05. OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
06. TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
Popüler Etiketler: yatay kendinden emişli pompa, Çin yatay kendinden emişli pompa üreticileri
Ürün parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 3~800m³/h |
| Kafa(H): | 12~65m |
| Basınç: | 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar) |
| Güç: | 1.5~110 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | -20 derece ~120 derece (-4 derece F~248 derece F) |
| Malzeme: | Dökme Demir/Sfero Döküm/Dökme Çelik/Paslanmaz Çelik vb. |
| Başvuru: | Bu seri,-sulama suyu olmadan, suyu taşımak için kullanılan veya sıvının belirli parçacıklarını veya yabancı maddelerini içeren, büyük katı blok parçacıkları, uzun kir elyafı, tortu atığı, maden yabancı maddeleri, dışkı ve mühendislik kanalizasyonunu içeren, kendinden emişli olma işlevine sahiptir. |
Bir çift
Kanalizasyon Karter PompasıSoruşturma göndermek










