Dalgıç Derin Kuyu Pompaları
Kafa(Y): 25~1000m
Basınç: 0,25MPa~10MPa(2,5Bar~100Bar)
Güç: 3~360kw
Sıvı Sıcaklığı: 0 derece ~120 derece (32 derece F~248 derece F)
Çıkış Boyutu: 600 mm'den küçük veya eşit
Malzeme: Dökme Demir / Sfero Döküm / Dökme Çelik / Paslanmaz Çelik, Vb
Açıklama
Teknik parametreler
Dalgıç Derin Kuyu Pompaları

Dalgıç derin kuyu pompası, derin kuyu suyunun çıkarılması için önemli bir ekipmandır. Kullanım sırasında, yeraltı suyunu yüzeye pompalamak için tüm ünite suya batırılır. Evsel su, maden kurtarma, endüstriyel soğutma, tarım arazisi sulama, deniz suyu kaldırma, gemi yükleme, çeşme peyzajı vb. amaçlarla kullanılır. Sıcak su dalgıç pompaları kaplıca banyosunda kullanılır ve ayrıca derin kuyulardan yeraltı suyunu çıkarmak için de kullanılabilir ve nehirler, rezervuarlar ve kanallar gibi su çıkarma projelerinde de kullanılabilir.
Ürün Parametresi
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | çok kademeli pompa |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 3-360kw |
| Çıkış Boyutu | 600 mm'den az veya eşit |
| Akış | 5-750m³/ H |
| KAFA | 25-1000m |
| Malzeme | Dökme demir/sünek demir vb. |
Ürünler Videosu
Ürün Özellikleri
- Kompakt, dikey, santrifüjlü, çok-aşamalı tasarım, yüksek seviyede standardizasyon ve çok yönlülük sunarak işletimini ve bakımını kolaylaştırır.
- Eksiksiz elektrikli dalgıç pompa, bir pompa tertibatı, motor, drenaj boruları, su geçirmez kablo ve kontrol panelini içerir.
- Dalgıç motor, soğutma ve yağlama için temiz su ile doldurulur. Sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan basınç dalgalanmalarını dengelemek için motorun alt kısmında bulunan basınç ayar anahtarı otomatik olarak çalışır.
- Motorun üstüne kum ejektörü ve yağ keçesi çerçevesi takılarak kapalı bir çalışma sistemi oluşturarak kum ve çakılın motorun içine girmesini önler.
- Motor, üstte bir su enjeksiyon portu ve bir egzoz portu ve altta bir egzoz portu ile donatılmıştır.
- Motorun alt kısmı, sincap kafesli rotorun ağırlığına ve artık eksenel itmeye dayanacak bir baskı yatağı ve halka ile donatılmıştır.
- Stator, mükemmel yalıtım performansına sahip su geçirmez mıknatıs teli kullanır.

Ürün Sertifikasyonu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE Ürün Belgelendirmesi

EAC Ürün Sertifikasyonu

Doğrulanmış Tedarikçi
Adresimiz
Zhaogang Endüstri Parkı, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Çin
WhatsApp Numarası
+86 158 3619 1545
E-posta
sales@hnybpumps.com

SSS
01. MOQ'UNUZ NEDİR?
02. ÖDEME ŞARTLARINIZ NELERDİR?
03. HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
04. İMALAT VEYA TİCARET FİRMASI MISINIZ?
05. OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
06. TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
Popüler Etiketler: Dalgıç derin kuyu pompaları, Çin Dalgıç derin kuyu pompaları üreticileri
Ürün Parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 5~750m³/h |
| Kafa(H): | 25~1000m |
| Basınç: | 0,25MPa~10MPa(2,5Bar~100Bar) |
| Güç: | 3~360 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | 0 derece ~120 derece (32 derece F~248 derece F) |
| Çıkış Boyutu: | 600 mm'den az veya eşit |
| Malzeme: | Dökme Demir/Sfero Döküm/Dökme Çelik/Paslanmaz Çelik vb. |
| Başvuru: | Yeraltı su alımı, tarım arazileri sulama, kentsel, endüstriyel ve madencilik işletmelerinin su temini ve drenaj projeleri, jeotermal geliştirme ve kullanım, kış ısıtma projeleri vb. için uygundur. |
Sonraki
Dalgıç Su Pompası EndüstriyelSoruşturma göndermek










