Açıklama
Teknik parametreler
Dikey Açık Kuyu Dalgıç Pompa
Dikey açık kuyu dalgıç pompa, suyu bir kuyu başından veya açık kuyudan kaldırmak için tasarlanmış bir pompalama cihazıdır. Karakteristik özelliği, pompa motorunun ve pompa gövdesinin dikey olarak düzenlenmesi ve doğrudan suya monte edilebilmesidir. Bir elektrik motoruyla çalıştırılan bu pompa, sulama ve su temini gibi çeşitli su pompası ihtiyaçlarını karşılamak için yeraltı suyunu etkili bir şekilde yüzeye kaldırabilir.
Ürün Parametresi
Dikey Açık Kuyu Dalgıç Pompa
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Marka Adı | HNYB (HNYB) |
| Yapı | Elektrikli su pompası |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | {}kw |
| Çıkış Boyutu | 600 mm'den az veya eşit |
| Akış | 5-750m³/ H |
| KAFA | 25-1000m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |
Ürün Özellikleri
Firmamız üretim konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Orta ve Güney Çin'deki en büyük çok kademeli pompa üreticisidir. 30 yılı aşkın üretim geçmişine sahiptir. Ürün serisi eksiksiz özelliklere ve geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.
Dikey kuyu dalgıç pompalar genellikle sığ suların çıkarılması için uygundur. Kompakt yapılara sahiptirler ve kurulumu nispeten kolaydır. Bu pompanın dikey yapısı geniş taban alanı ihtiyacını ortadan kaldırarak sınırlı alanlarda kullanımını kolaylaştırır.
01
Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu
Özel üretime bağlı kalarak, ürün modeli seçimi, kalıp yapımı ve hidrolik bileşenlerin döküm prosesi için benzersiz yöntemlerimiz var.
02
Gelişmiş proses ekipmanları
Ürünlerin montaj performansını garanti altına almak için firmamız yurt dışından gelişmiş parça temizleme ekipmanları ithal etmiş ve her parça son montajdan önce özenle temizlenmiştir.
03
Benzersiz yapı
Yüksek basınçlı suyun denge odasına girmesini önlemek, denge plakası aşınmasını azaltmak ve ürünün servis ömrünü uzatmak için denge halkasının ve pompanın birleşme yüzeyine O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takın.
04
Makul malzeme seçimi
Denge plakası ve denge halkasının malzemesi, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüzey kaplama karbür, alaşımlı çelik veya QT600Mn, alaşımlı sfero dökme demirden yapılabilir.
Şirket Avantajı
Çok kademeli pompa üreticisinin 30 yıllık araştırma ve geliştirmesi
Ses üretim süreci
Şirketin güçlü bir gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel tespit araçları ve yüksek kaliteli yeteneklerden oluşan bir grubu vardır. Tam özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi üretiyoruz.
Kullanıcılara geniş çapta hizmet verin
Kömür, madencilik, petrol, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, kentsel inşaat, kağıt yapımı, metalurji, tarım arazileri sulama ve diğer endüstriler
Tam kalite yönetim sistemi
Şirket ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapıyor ve gelişiyor, uzun vadeli uygulamalarda eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturmuş ve endişelerinizi gidermek için teknik açıdan yetkin bir kurulum devreye alma ve satış sonrası servis ekibi ile donatılmıştır.
Güçlü üretim kapasitesi
Şu anda şirket 26 seri, 280 çeşit ve 900'den fazla spesifikasyonda pompa ürünü üretmektedir.
SSS
S: MOQ'unuz nedir?
S: ÖDEME ŞARTLARINIZ NELER?
S: HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
S: GARANTİ NASIL?
S: OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
S: TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
S: BİR İMALAT VEYA TİCARET ŞİRKETİ MİSİNİZ?
S: PARÇALAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
S: KALİTE GÜVENİLİR Mİ?
S: POMPALARIMIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?
S: ÜRETİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FABRİKAYI ZİYARET EDEBİLİR MİYİZ?
S: DÜNYADA HANGİ ÜLKELERDE MÜŞTERİLERİNİZ VAR?
Popüler Etiketler: dikey açık kuyu dalgıç pompa, Çin dikey açık kuyu dalgıç pompa üreticileri
Ürün parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 5~750m³/h |
| Kafa(H): | 25~1000m |
| Basınç: | {{0}.25MPa~10MPa(2,5 bar~100 bar) |
| Güç: | 3~360 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | 0 derece ~120 derece (32 derece F~248 derece F) |
| Malzeme: | Dökme Demir/Sfero Döküm/Dökme Çelik/Paslanmaz Çelik vb. |
| Başvuru: | Yeraltı su alımı, tarım arazileri sulama, kentsel, endüstriyel ve madencilik işletmelerinin su temini ve drenaj projeleri, jeotermal geliştirme ve kullanım, kış ısıtma projeleri vb. için uygundur. |
Bir çift
Derin Kuyu Dalgıç Su PompasıSonraki
Dikey Dalgıç Santrifüj PompaSoruşturma göndermek














