Açıklama
Teknik parametreler
Çok Kademeli Santrifüj Pompa

Çok kademeli bir santrifüj pompa, sıvının her bir pervaneden geçerken bir destek elde edebilmesi ve böylece yüksek kaldırma taşıması elde edebilmesi için seri olarak bağlanan birden fazla pervane kullanan bir sıvı taşıma makinesidir. Bu tasarım, çok kademeli santrifüj pompaları özellikle kentsel su temini, yüksek binalara doğrudan besleme, uzun mesafeli su taşımacılığı ve endüstriyel tesislerde yüksek basınçlı enjeksiyon gibi çok yüksek rakımlara veya uzun mesafelere dağıtım gerektiren uygulamalar için uygun hale getirir. süreçler.
Ürün Parametresi
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | Çok Kademeli Pompa |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 1.1~132 kW |
| Kalibre: | 150 mm'den az veya ona eşit |
| Akış | 1.4~160m³/h |
| KAFA | 10~160m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |


Ürün Özellikleri
Firmamız üretim konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Orta ve Güney Çin'deki en büyük çok kademeli pompa üreticisidir. 30 yılı aşkın üretim geçmişine sahiptir. Ürün serisi eksiksiz özelliklere ve geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.
01
Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu
Özel üretime bağlı kalarak, ürün modeli seçimi, kalıp yapımı ve hidrolik bileşenlerin döküm prosesi için benzersiz yöntemlerimiz var.
02
Gelişmiş proses ekipmanları
Ürünlerin montaj performansını garanti altına almak için firmamız yurt dışından gelişmiş parça temizleme ekipmanları ithal etmiş ve her parça son montajdan önce özenle temizlenmiştir.
03
Benzersiz yapı
Yüksek basınçlı suyun denge odasına girmesini önlemek, denge plakası aşınmasını azaltmak ve ürünün servis ömrünü uzatmak için denge halkasının ve pompanın birleşme yüzeyine O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takın.
04
Makul malzeme seçimi
Denge plakası ve denge halkasının malzemesi, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüzey kaplama karbür, alaşımlı çelik veya QT600Mn, alaşımlı sfero dökme demirden yapılabilir.
Şirket Avantajı
Çok kademeli pompa üreticisinin 30 yıllık araştırma ve geliştirmesi
Ses üretim süreci
Şirketin güçlü bir gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel tespit araçları ve yüksek kaliteli yeteneklerden oluşan bir grubu vardır. Tam özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi üretiyoruz.
Kullanıcılara geniş çapta hizmet verin
Kömür, madencilik, petrol, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, kentsel inşaat, kağıt yapımı, metalurji, tarım arazileri sulama ve diğer endüstriler
Tam kalite yönetim sistemi
Şirket ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapıyor ve gelişiyor, uzun vadeli uygulamalarda eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturmuş ve endişelerinizi gidermek için teknik açıdan yetkin bir kurulum devreye alma ve satış sonrası servis ekibi ile donatılmıştır.
Güçlü üretim kapasitesi
Şu anda şirket 26 seri, 280 çeşit ve 900'den fazla spesifikasyonda pompa ürünü üretmektedir.
SSS
S: MOQ'unuz nedir?
S: ÖDEME ŞARTLARINIZ NELER?
S: HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
S: GARANTİ NASIL?
S: OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
S: TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
S: BİR İMALAT VEYA TİCARET ŞİRKETİ MİSİNİZ?
S: PARÇALAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
S: KALİTE GÜVENİLİR MI?
S: POMPALARIMIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?
S: ÜRETİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FABRİKAYI ZİYARET EDEBİLİR MİYİZ?
S: DÜNYADA HANGİ ÜLKELERDE MÜŞTERİLERİNİZ VAR?
Popüler Etiketler: çok kademeli santrifüj pompa, Çin çok kademeli santrifüj pompa üreticileri
Ürün parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 1.4~160m³/h |
| Kafa (H): | 10~160m |
| Basınç: | 0.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Güç: | 1.1~132 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | -20 derece ~150 derece (-4 derece F-302 derece F) |
| Malzeme: | Dökme Demir/Sfero Döküm/Dökme Çelik/Paslanmaz Çelik vb. |
| Başvuru: | Yüksek binalarda, derin madenlerde, yangın söndürme tesislerinde veya bunlara benzer sıvılarda soğuk ve sıcak suyun basınçlandırılması veya sirkülasyonu için uygundur. |

Soruşturma göndermek












