Açıklama
Teknik parametreler
Dikey Kademeli Pompa
Dikey kademeli pompa, dikey tasarıma ve çok kademeli veya çok çarklı dikey düzenlemeye sahip güçlü ve verimli bir santrifüj pompadır. Sıcak ve soğuk temiz suyun, yumuşatılmış suyun sıvı iletimi, sirkülasyonu ve güçlendirilmesi ile yüksek su basıncı veya yüksek basınç gerektiren diğer uygulamalar için uygundur.
Ürün Parametresi
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Marka Adı | HNYB (HNYB) |
| Yapı | Çok Kademeli Pompa |
| Başvuru | Yüksek binalar, derin madenler, yangın söndürme ekipmanları, su temini. |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 1.1~132 kW |
| Kalibre: | 150 mm'den az veya ona eşit |
| Akış | 1.4~160m³/h |
| KAFA | 10~160m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |

Ürün Özellikleri
Dikey kademeli pompa, kararlı çalışma, düşük gürültü, güvenilir kalite, güzel görünüm, küçük boyut, hafiflik, kolay taşıma ve kurulum vb. özelliklere sahiptir. Pompanın içindeki pervane, pompa gövdesi ve ana aksesuarlar paslanmaz çelik damgalamadan yapılmıştır. Akış kanalı özellikle pürüzsüzdür, yatak ve manşon sert alaşımdan yapılmıştır, süper uzun servis ömrüne sahiptir, ideal bir yeşil, çevre dostu ve enerji tasarruflu su pompasıdır.
01
Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu
Özel üretime bağlı kalarak, ürün modeli seçimi, kalıp yapımı ve hidrolik bileşenlerin döküm prosesi için benzersiz yöntemlerimiz var.
02
Gelişmiş proses ekipmanları
Ürünlerin montaj performansını garanti altına almak için firmamız yurt dışından gelişmiş parça temizleme ekipmanları ithal etmiş ve her parça son montajdan önce özenle temizlenmiştir.
03
Benzersiz yapı
Yüksek basınçlı suyun denge odasına girmesini önlemek, denge plakası aşınmasını azaltmak ve ürünün servis ömrünü uzatmak için denge halkasının ve pompanın birleşme yüzeyine O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takın.
04
Makul malzeme seçimi
Denge plakası ve denge halkasının malzemesi, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüzey kaplama karbür, alaşımlı çelik veya QT600Mn, alaşımlı sfero dökme demirden yapılabilir.
Şirket Avantajı
Çok kademeli pompa üreticisinin 30 yıllık araştırma ve geliştirmesi
Ses üretim süreci
Şirketin güçlü bir gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel tespit araçları ve yüksek kaliteli yeteneklerden oluşan bir grubu vardır. Tam özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi üretiyoruz.
Kullanıcılara geniş çapta hizmet verin
Kömür, madencilik, petrol, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, kentsel inşaat, kağıt yapımı, metalurji, tarım arazileri sulama ve diğer endüstriler
Tam kalite yönetim sistemi
Şirket ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapıyor ve gelişiyor, uzun vadeli uygulamalarda eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturmuş ve endişelerinizi gidermek için teknik açıdan yetkin bir kurulum devreye alma ve satış sonrası servis ekibi ile donatılmıştır.
Güçlü üretim kapasitesi
Şu anda şirket 26 seri, 280 çeşit ve 900'den fazla spesifikasyonda pompa ürünü üretmektedir.
Sertifikalar
Etkili insan hırsızlığı yönetimi için kapsamlı bir çözüm oluşturun

ürün sertifikası

ürün sertifikası

ürün sertifikası

Doğrulanmış Tedarikçi

Doğrulanmış Tedarikçi

Doğrulanmış Tedarikçi
SSS
S: MOQ'unuz nedir?
Soru: Ürünün fiyatı nedir?
S: ÖDEME ŞARTLARINIZ NELER?
S: HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
S: GARANTİ NASIL?
S: OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
S: TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
S: BİR İMALAT VEYA TİCARET ŞİRKETİ MİSİNİZ?
S: PARÇALAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
S: KALİTE GÜVENİLİR Mİ?
S: POMPALARIMIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?
S: ÜRETİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FABRİKAYI ZİYARET EDEBİLİR MİYİZ?
S: DÜNYADA HANGİ ÜLKELERDE MÜŞTERİLERİNİZ VAR?
Popüler Etiketler: dikey kademeli pompa, Çin dikey kademeli pompa üreticileri
Ürün Parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 1.4~160m³/h |
| Kafa(H): | 10~160m |
| Basınç: | {{0}.1MPa~1.6MPa(1bar~16bar) |
| Güç: | 1.1~132 kW |
| Kalibre: | 150 mm'den az veya ona eşit |
| Sıvı Sıcaklığı: | -20 derece ~150 derece (-4 derece F-302 derece F) |
| Malzeme: | Dökme Demir/Sfero Döküm/Dökme Çelik/Paslanmaz Çelik vb. |
| Başvuru: | Yüksek binalarda, derin madenlerde, yangın söndürme tesislerinde veya bunlara benzer sıvılarda soğuk ve sıcak suyun basınçlandırılması veya sirkülasyonu için uygundur. |
Bir çift
Santrifüj Dikey Çok Kademeli PompaSonraki
Dikey Sıralı Jokey PompaSoruşturma göndermek













