Açıklama
Teknik parametreler
Su İçin Havayla Çalışan Pompa
Su için pnömatik pompa, gaz sıkıştırma yoluyla su çıkışı sağlayan bir cihazdır. Kimya endüstrisi, gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi vb. gibi birçok farklı endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Geleneksel elektrikli pompalarla karşılaştırıldığında, pnömatik su pompaları daha yüksek verimliliğe, daha uzun ömre, daha düşük bakım maliyetlerine ve daha geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.
Ürün Parametresi
Su İçin Havayla Çalışan Pompa
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Pnömatik |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | Diyafram Pompası |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 1.5-110kw |
| Çıkış Boyutu | 100 mm'den az veya ona eşit |
| Akış | 0.5-30m³/ h |
| KAFA | 30-50m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |
Ürünler Videosu
01
Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu
Özel üretime bağlı kalarak, ürün modeli seçimi, kalıp yapımı ve hidrolik bileşenlerin döküm prosesi için benzersiz yöntemlerimiz var.
02
Gelişmiş proses ekipmanları
Ürünlerin montaj performansını garanti altına almak için firmamız yurt dışından gelişmiş parça temizleme ekipmanları ithal etmiş ve her parça son montajdan önce özenle temizlenmiştir.
03
Benzersiz yapı
Yüksek basınçlı suyun denge odasına girmesini önlemek, denge plakası aşınmasını azaltmak ve ürünün servis ömrünü uzatmak için denge halkasının ve pompanın birleşme yüzeyine O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takın.
04
Makul malzeme seçimi
Denge plakası ve denge halkasının malzemesi, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre yüzey kaplama karbür, alaşımlı çelik veya QT600Mn, alaşımlı sfero dökme demirden yapılabilir.
Şirket Avantajı
Çok kademeli pompa üreticisinin 30 yıllık araştırma ve geliştirmesi
Ses üretim süreci
Şirketin güçlü bir gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel tespit araçları ve yüksek kaliteli yeteneklerden oluşan bir grubu vardır. Tam özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi üretiyoruz.
Kullanıcılara geniş çapta hizmet verin
Kömür, madencilik, petrol, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, kentsel inşaat, kağıt yapımı, metalurji, tarım arazileri sulama ve diğer endüstriler
Tam kalite yönetim sistemi
Şirket ilerlemeye devam ediyor, yenilik yapıyor ve gelişiyor, uzun vadeli uygulamalarda eksiksiz bir kalite yönetim sistemi seti oluşturmuş ve endişelerinizi gidermek için teknik açıdan yetkin bir kurulum devreye alma ve satış sonrası servis ekibi ile donatılmıştır.
Güçlü üretim kapasitesi
Şu anda şirket 26 seri, 280 çeşit ve 900'den fazla spesifikasyonda pompa ürünü üretmektedir.
SSS
S: MOQ'unuz nedir?
S: ÖDEME ŞARTLARINIZ NELER?
S: HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
S: GARANTİ NASIL?
S: OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
S: TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
S: BİR İMALAT VEYA TİCARET ŞİRKETİ MİSİNİZ?
S: PARÇALAR NASIL DEĞİŞTİRİLİR?
S: KALİTE GÜVENİLİR MI?
S: POMPALARIMIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?
S: ÜRETİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN FABRİKAYI ZİYARET EDEBİLİR MİYİZ?
S: DÜNYADA HANGİ ÜLKELERDE MÜŞTERİLERİNİZ VAR?
Popüler Etiketler: su için havayla çalışan pompa, Çin su üreticileri için havayla çalışan pompa
Ürün parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 0.5~30m³/h |
| Kafa (H): | 30~ 50m |
| Basınç: | {{0}}MPa~0,5MPa(OBar~5Bar) |
| Güç: | 1.5~110 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | 0 derece ~150 derece (32 derece F~302 derece F) |
| Malzeme: | dökme demir/alüminyum alaşımı/plastik/kauçuk/PTFE/paslanmaz çelik, vb. |
| Başvuru: | Farklı aşındırıcı ve granüler sıvıların, yüksek viskoziteli, uçucu, yanıcı ve patlayıcı, yüksek derecede toksik vb. özel sıvıların taşınmasında kullanılır. |

Bir çift
polipropilen diyaframlı pompaSonraki
Çift Diyaframlı PompaSoruşturma göndermek












