Açıklama
Teknik parametreler
polipropilen diyaframlı pompa

Polipropilen diyaframlı pompa, bir sıvıyı pompalamak için kauçuk, termoplastik veya teflon diyaframın ileri geri hareketi ile diyaframın her iki tarafındaki uygun valflerin (çek valf, kelebek valfler, kanatlı valfler veya diğer herhangi bir türdeki kapatma-kapama valfleri) kombinasyonunu kullanan pozitif deplasmanlı bir pompadır.
Polipropilen diyaframlı pompa, yüksek viskoziteli, yüksek sıcaklıktaki, tehlikeli madde ve birçok yabancı madde içeren sıvıları pompalamak için aerodinamik kuvvet kullanan özel bir pompadır. Emme mesafesi 5 metreye kadar, kaldırma 50 metreye kadar ve izin verilen maksimum parçacık çapı 10 mm'ye kadardır.
Ürün Parametresi
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Güç Kaynağı | Pnömatik |
| Marka Adı | HNYB |
| Yapı | Diyafram Pompası |
| Başvuru | Endüstriyel Kazanlar, Endüstriyel Tesisler, Sulama ve Tarım, Madencilik endüstrisi, Ham Su Alma |
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Güç | 1.5-110kw |
| Çıkış Boyutu | 100 mm'den az veya ona eşit |
| Akış | 0.5-30m³/ h |
| KAFA | 30-50m |
| Malzeme | Dökme demir/sfero/dökme çelik/paslanmaz çelik |
Ürünler Videosu
Ürün Özellikleri
1. Suyu sulamaya veya yönlendirmeye gerek yok. Maksimum basma yüksekliği 50m akış hızına kadar, 30 m³/saattir.
2. Geniş akış ve iyi geçiş performansı. Çamur ve yabancı maddeleri pompalarken pompada çok az aşınma olur.
3. Pompada dönen parça yoktur, salmastra yoktur ve diyafram gibi pompalanan ortam, pompanın hareketli parçalarından ve iş parçası ortamından tamamen ayrılmıştır ve taşınan ortam dışarıya sızmayacaktır. Bu nedenle zehirli, uçucu veya aşındırıcı ortamların pompalanması sırasında çevre kirliliğine neden olmaz ve kişisel güvenliği tehlikeye atmaz.
4. Elektrik kullanmaya gerek yok. Yanıcı ve patlayıcı ortamlarda kullanımı güvenli ve güvenilirdir.
5. Kullanımı kolay, güvenilir çalışma, başlatmak ve durdurmak için sadece gaz vanasını açıp kapatın. Pompa uzun süre ortamsız çalışsa veya beklenmeyen sebeplerden dolayı aniden dursa dahi pompaya zarar gelmez. Pompa aşırı yüklendiğinde otomatik olarak kapanacak ve kendini-koruma özelliklerine sahip olacaktır. Yük normale döndüğünde otomatik olarak tekrar çalışmaya başlayabilir.
6. Basit yapı ve az sayıda aşınan parça. Pompa basit bir yapıya sahip olup kurulumu ve bakımı kolaydır. Pompanın taşıdığı akışkan vana, biyel kolu vb. gibi hareketli parçalarla temas etmeyecektir. Diğer pompa türlerinden farklı olarak rotor, piston ve dişli kullanılmasından dolayı kullanılır. Bıçak, bıçak gibi bileşenlerin aşınması performansın giderek düşmesine neden olur.

Ürün Sertifikasyonu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE Ürün Belgelendirmesi

EAC Ürün Sertifikasyonu

Doğrulanmış Tedarikçi
Adresimiz
Zhaogang Endüstri Parkı, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Çin
WhatsApp Numarası
+86 158 3619 1545
E-posta
sales@hnybpumps.com

SSS
01. MOQ'UNUZ NEDİR?
02. ÖDEME ŞARTLARINIZ NELERDİR?
03. HANGİ SERTİFİKALARINIZ VAR?
04. İMALAT VEYA TİCARET FİRMASI MISINIZ?
05. OEM MARKA YAPABİLİR MİSİNİZ?
06. TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?
Popüler Etiketler: polipropilen diyaframlı pompa, Çin polipropilen diyaframlı pompa üreticileri
Ürün parametreleri
| Akış Hızı(Q): | 0.5~30m³/h |
| Kafa(H): | 30~ 50m |
| Basınç: | 0MPa~0.5MPa(OBar~5Bar) |
| Güç: | 1.5~110 kW |
| Sıvı Sıcaklığı: | 0 derece ~150 derece (32 derece F~302 derece F) |
| Malzeme: | dökme demir/alüminyum alaşımı/plastik/kauçuk/PTFE/paslanmaz çelik, vb. |
| Başvuru: | Farklı aşındırıcı ve granüler sıvıların, yüksek viskoziteli, uçucu, yanıcı ve patlayıcı, yüksek derecede toksik vb. özel sıvıların taşınmasında kullanılır. |
Bir çift
Havayla Çalışan Su PompasıSonraki
Su için Havayla Çalışan PompaSoruşturma göndermek










